Śmieszne etui na telefon

Na rynku dostępnych jest wiele modeli etui na telefon, wykonanych z różnych materiałów. W dzisiejszych czasach nie tylko pełnią funkcję ochronną, ale przede wszystkim są świetną ozdobą smartfona i dodają mu niepowtarzalny charakter. Bardzo popularne są pokrowce silikonowe, które mają najróżniejsze kolory i wzory, tak że każdy może wybrać coś ciekawego i niepowtarzalnego dla siebie. Każde etui jest dokładnie dopasowane do danego modelu smartfona, tak że w odpowiednich miejscach znajdują się wypustki i specjalne wycięcia na aparat, przyciski boczne, czy gniazdka słuchawek i ładowarki.

Wybraliśmy kilka najzabawniejszym pokrowców silikonowych na przykładzie telefonu Samsung Galaxy J6:

  1. etui silikonowe pies motocyklista samsung galaxy j6Pokrowiec ze wzorem Psa Motocyklisty – jest to bardzo ciekawe etui ochronne, które przedstawia psa w kasku motocyklowym. Wydruk wzoru jest wykonany przy użyciu trwałych materiałów najwyższej jakości. Wszystkie wypustki i wycięcia są wykonane w pełni profesjonalnie dzięki czemu korzystanie z telefonu jest bardzo komfortowe. Warto wspomnieć, że w przeciwieństwie do wielu modelów pokrowców, ta oprawka nie powiększa optycznie telefonu.
  2. etui silikonowe owoce lata samsung galaxy j6Pokrowiec ze wzorem Owoców Lata – doskonale chroni boki i tył, a unikalny wzór odświeża wygląd telefonu. Dodatkowo amortyzuje uderzenie podczas upadku. Materiał, z którego wykonane jest etui doskonale dopasowuje się do smartfona i nie powiększa go optycznie. Warto wspomnieć, że jest to przezroczyste etui, które w pełni eksponuje kolor telefonu.
  3. etui silikonowe soczysty arbuz samsung galaxy j6Pokrowiec ze wzorem Soczystego Arbuza – kolejna propozycja, która bardzo odświeża wygląd telefonu. Materiał najwyższej jakość sprawia, że kolory są bardzo wyraźne i żywe. Etui idealnie dopasowuje się do danego modelu smartfona i świetnie zabezpiecza go przed zarysowaniem i uszkodzeniami.
  4. etui silikonowe wakacyjne okulary samsung galaxy j6Pokrowiec ze wzorem Wakacyjnych Okularów – to etui idealne na czas letnich wakacji. Ozdobione jest wzorem przedstawiającym okulary słoneczne, w których odbijają się palmy, co pomoże wprowadzić trochę słońca nawet w najbardziej ponury dzień. Oprawka świetnie spełnia rolę ochronną i zapewnia komfort podczas korzystania ze smartfona, nie powiększa go optycznie.
  5. etui silikonowe akwarelowy koliber samsung galaxy j6Pokrowiec ze wzorem Akwarelowych Kolibrów – bardzo modne i stylowe etui, ozdobione delikatnym wzorem przedstawiającym kolorowe ptaki. Jest ono wykonane z trwałego i elastycznego materiału, dzięki któremu świetnie dopasowuje się do modelu telefonu i zabezpiecza go przed uszkodzeniami.
  6. etui silikonowe girl samsung galaxy j6Pokrowiec ze wzorem Girl – ostatnia pozycja w tym zestawieniu to przeźroczyste etui i małym wzorem przedstawiającym kobietę z megafonem. Ten nadruk nada smarfonowi wyjątkowego uroku, a oprawka uchroni go przed upadkami i nie powiększy optycznie.

Patrz pozostałe akcesoria do telefonu Samsung Galaxy J6 w Telefomaniak.pl.

Tagged

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *